Powrót do góry

25 lat RENEX

W roku 2014 RENEX obchodzi 25-lecie działalności.

Firma jest wielokrotnie nagradzanym i powszechnie znanym obecnie już na europejskim rynku dostawcą wyposażenia dla Elektroników (RENEX działa na obszarze 11 krajów).
W okresie dwudziestu lat firma ewaluowała z lokalnego dostawy w podmiot o imponującej, futurystycznej siedzibie z magazynem zapełnionym tysiącami produktów, własną produkcją urządzeń i największym centrum szkoleniowym IPC w Europie Środowo-Wschodniej.

Firma stworzyła także niezależne przedsięwzięcie budowy Cleanroom’ów, realizujące całościowe prace inżynieryjne, tworząc zakłady produkcyjne, laboratoria i serwisy.
W bieżącym roku firma buduje na własne potrzeby kolejny obiekt.

Spośród firm, który wyrosły w czasach przełomu lat 80/90 RENEX jawi się jedną z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych. Historia renex’u rozpoczęła się w branży elektronicznej od wprowadzenia na polski rynek japońskiego producenta wyposażenia dla elektroników a pierwszym produktem była rozlutownica SC-7000. Notabene rozlutownica ta nadal jest dostępna w ofercie RENEX i nieprzerwanie znajduje się na liście najbardziej cenionych przez użytkowników narzędzi.

Dzisiejsza oferta RENEX to kilkanaście tysięcy produktów (narzędzia, urządzenia, linie produkcyjne, akcesoria, ,chemia, szkolenia) zaspokajające kompleksowo potrzeby każdej firm z branży elektronicznej i pokrewnych.

Zapraszamy do kontaktu z RENEX, poprzez strony internetowe www.renex.com.pl lub do bezpośredniego kontaktu z doradcami techniczno-handlowymi RENEX, którzy bezpłatnie odwiedzają firmy na terenie całego kraju.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za wspólne 25 lat współpracy!

Mistrzostwa Polski w lutowaniu